Merhaba Dünyalılar! başlıklı içeriğin resmi

Merhaba Dünyalılar!

UZUN SOLUKLU BİR MACERAYA BAŞLAMAMIN İLK AŞAMASI OLAN KİŞİSEL WEB SİTEMİN AÇILIŞ YAZININA HOŞ GELDİNİZ.

Merhaba teknoloji meraklıları ve bir şekilde yolu bu ucu bucağı olmayan çöle düşmüş olan insanlar. Ben Doğukan Şimşek, kendi hakkımda bilgileri zaten "Ben Kimim?" menüsü üzerinden verdim. Bu ilk yazınımda daha çok ileriye dönük planlarımı anlatacağım ve birkaç kişiye teşekkürlerimi sunacağım.

PEKİ NEDİR BU WEB SİTESİNİN AMACI?

Dışarıdan bakıldığında normal bir yazılımcıya ait web sitesi olarak dursa da hedeflerim biraz daha farklı. Bu sitede birlikte adım adım proje geliştireceğiz, kendi hizmetlerimi paylaşacağım ve bunlardan sizin yararlanmanızı sağlayacağız (belki ücretsiz yıllık hosting çekilişleri yapabilirim), forumlar üzerinden birçok farklı konu hakkında görüşlerimizi paylaşıp, soru sorabileceğiniz ortamlar oluşturacağız, sahip olduğum referanslarımı paylaşacağım ve en önemli kısmı ise sizlerle günlük olarak yazınlar paylaşacağım. Bu yazınlar bazen yazılım ve bağlantılı konular ile ilgili olurken, bazen de önemli gördüğümüz konular hakkında paylaşımlar yapabileceğiz. Bu yazını okuyanların kafasında belki bir soru işareti oluşmuştur. "Bir yapacağım diyorsun, bir de yapacağız." hatta bunun arkasından "Daha Türkçe'yi düzgün kullanamıyor!" diyenler dahi olacaktır. Doğru söylüyorsunuz, birçok hatam olabilir ancak elimden geldiğince Türkçe'yi düzgün kullanmaya gayret ediyorum. Peki neden bu şekilde kullandığım konusuna gelirsek, sizler için "Yazarlık Başvurusu" adı altında bir alan oluşturduk. Buradan başvuru yapabilir ve başvurunuz kabul edilirse sitemizde sizde yazın paylaşabilirsiniz.

TEŞEKKÜR VE KAPANIŞ..

Bundan 9 yıl önce hobi için başladığım bu işte bu durumlara gelebilmemi sağlayan çok fazla insan bulunuyor. Eğitimin alındığı yer ve eğitimi veren kişi her zaman en önemli etkendir. Benim hayatımdaki en önemli etken konumunda bulunan eğitmenim Orhan ÇAM'a ne kadar teşekkürlerimi sunsam yetersiz olacağına eminim. Tabi ki bunu o zamanda anlamıyorsunuz, zaman geçtikçe ve sizin gibi aşamalardan geçen insanları gördükçe anlıyorsunuz bazı şeylerin değerini. Teşekkür etmem gereken diğer bir eğitmenim ise Recep ÖZEN'dir. Bizim gözümüzde biraz çılgın bir kafaya sahip olan hocamızın da üzerimizde emeği çoktur. Hiçbir zaman desteğini benden esirgemeyen aileme ve kız arkadaşıma da çok teşekkür ederim tabi ki. Birilerinin sizi daima motive halde tutması gerekiyor :). Orhan hocamızın sözüyle(tırnak içerisinde kullanacağım) ilk yazınımı bitirmek istiyorum.

DÜNYAMA HOŞ GELDİNİZ "BEBELER". UMARIM BİZİM SİZLERE, SİZLERİN BANA VE BİZE BİRAZ OLSUN YARDIMIMIZ DOKUNABİLİR.

0 Yorum

    Burada hiç yorum yok!

YORUM YAZ

Yorum yapabilmek için lütfen Giriş Yapın veya Kayıt Olun.